Працевлаштування

Відділ професійної орієнтації – Центр розвитку кар'єри

Відділ професійної орієнтації – Центр розвитку кар'єри (Департамент навчально-виховної роботи) організує професійні вебінари, екскурсії на підприємства, зустрічі з представниками компаній-партнерів, публікує актуальні вакансії для здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського.

«HR, я маю проблему»: як увійти в IT?

У цьому проєкті експерти, даючи фахові поради й розбираючи реальні кейси, допоможуть вам здобути роботу мрії.

Курси, стажування, школи. Пропозицій, як увійти в IT, безліч. Як зрозуміти, що курси гідні уваги, не витратити гроші й час марно? Головне, як досягти мети — стати айтівцем?

Випускники КПІ заробляють більше за інших

Редакція AIN.UA опублікувала результати великого опитування щодо зарплат за перше півріччя 2021 року.

У ньому взяли участь технічні фахівці, менеджери, маркетологи, аналітики, адмінперсонал, виробники контенту й інвест-фахівці — загалом представники понад 40 професій.

«HR, я маю проблему»: як вдало пройти співбесіду?

У цьому проєкті експерти, даючи фахові поради й розбираючи реальні кейси, допоможуть вам здобути роботу мрії.

Як пройти співбесіду і справити на ейчара лише позитивні враження? Як захистити свої інтереси й провести розмову з максимальною користю?

«HR, я маю проблему» — новий спільний проєкт Центру розвитку кар’єри КПІ та КПІмедіа

Як скласти резюме і що саме в ньому написати? Як упевнено пройти співбесіду й отримати роботу мрії? Про всі теми, дотичні до працевлаштування, — у новому проєкті КПІмедіа та Центру розвитку кар’єри КПІ «HR, я маю проблему».

Міжуніверситетський кар'єрний захід "Час працювати"

"Час працювати - перший загальноукраїнський міжуніверситетський кар'єрний захід, який об'єднує 10 провідних вітчизняних університетів із Києва, Харкова і Львова та понад 30 компаній-партнерів та стейкхолдерів, які роблять вагомий внесок у професійний розвиток молоді і відновлення

Ярмарок вакансій: компанії запрошують

У листопаді в КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов щорічний масштабний кар'єрний захід Ярмарок вакансій "beAhead. Осінь 2021". Заходи в його межах тривали п'ять днів. Уже втретє для проведення Ярмарку було використано онлайн-платформу careerfair.kpi.ua.