Школярам

День відкритих дверей КПІАбітFest 8 квітня!

Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей КПІАбітFest 8 квітня! На вас чекають виступи представників університету:

- Можаровський Валерій, заступник голови приймальної комісії, розповість про особливості вступної кампанії 2023 року.

Інженерна школа "KPISchool" для майбутніх вступників

КПІ ім. Ігоря Сікорського значну увагу традиційно приділяє профорієнтації шкільної молоді. Отож, уже не перший рік на базі університету в межах проєкту "Майбутній КПІшник" проходить Інженерна школа "KPISchool". Не став винятком і 2023 рік: уже відбулося дві школи в змішаному форматі.

Всеукраїнський турнір юних хіміків на ХТФ

На хіміко-технологічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов шостий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка, присвячений 125-річчю заснування нашого університету. Організатор турніру – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Еко-Техно Україна 2023

Попри об'єктивні труднощі, в яких опинилася наша держава через повномасштабну воєнну агресію росії, життя в ній вирує. От лише один яскравий доказ.

Школа для інженерів-початківців у КПІ

У Київській політехніці школярі навчаються створювати свої перші пристрої. KPISchool є частиною проєкту «Майбутній КПІшник», що популяризує інженерію серед молоді.

Запрошуємо на «НАУКОВИЙ ПІКНІК» до святкування дня числа π

14 березня є Міжнародним Днем Математики і Міжнародним днем числа π. У різних країнах світу на ці свята зазвичай випікають пироги та π-ци, проводять математичні вікторини та змагання на знання цифр у числі π. А в Україні прийнято відзначати цілий тиждень математики!!!

Випускник КПІ підтримує обдаровану молодь

Випускник 2017 року ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського Дмитро Синенко вже 5 років є меценатом конкурсу «Техно-Україна» і допомагає талановитим дітям з малозабезпечених сімей здійснити їхню мрію.

«Еко-Техно Україна 2023»

Конкурс відбуватиметься за Правилами проведення Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2023, які будуть оголошені додатково і розміщуватимуться на сайтах: