21 квітня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу 35-а Міжнародна конференція «Електроніка та нанотехнології (ELNANO-2015)».

У конференції беруть участь вчені, аспіранти і студенти факультету електроніки НТУУ «КПІ», колеги з інших вітчизняних організацій – НДІ «Мікроприлад», Національного університету ім. Шевченка, Національного авіаційного університету, Національного аерокосмічного університету «Харківський авіаційний інститут» та ін., а також зарубіжні дослідники з навчальних і наукових закладів Чеської Республіки, Німеччини, Литви, Франції, Великобританії, Туреччини, Бельгії, Канади, Іспанії.

Відкрили конференцію заступник Міністра освіти і науки України професор Максим Стріха та перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко.

На пленарному засіданні учасники конференції заслухали чотири доповіді: «Узагальнена модель теплоперенесення для мікро- і наноелектроніки» (Максим Стріха); «Проблеми низькотемпературного синтезу нанокристалів на тонкоплівкових тринітридах» (Necmi Biyikli, Туреччина); «Аналіз інтегральних моделей лазерів на полімерних матеріалах, експериментальне їх підтвердження» (Олександр Носіч) і «Проблеми теплової стабільності та діелектричних втрат у мікрохвильових резонаторах» (Юрій Поплавко).

Учасники конференції також працюватимуть по секціях «Мікро- та наноелектроніка», «Біомедична електроніка і обробка сигналів», «Електронні системи». Всього передбачається заслухати 127 доповідей, із них 35 підготовлено іноземними фахівцями.

Робота конференції триватиме 3 дні.

Дата події