У КПІ відкрили перше в Україні смартукриття для студентів CLUST SPACE

25 січня в Центральній бібліотеці КПІ ім. І. Сікорського відбулося офіційне відкриття smart shelter CLUST SPACE — першого в Україні багатофункціонального укриття для студентів. Захід відбувся за участі представників держави, освіти, бізнесу та громадських ініціатив.

Київські політехніки вчаться діяти в надзвичайних ситуаціях

У КПІ відбувся другий етап навчання з пожежно-техногенної безпеки за підтримки ДСНС. На території студмістечка рятувальники вчили студентів і працівників кампусу гасити полум’я, пояснювали, як діяти, перебуваючи під завалами, в разі хімічної небезпеки та повітряної тривоги.

Доукомплектування атестованих укриттів

Генератори, теплові гармати, лави, біотуалети та ємності з водою. У КПІ доукомплектовують укриття.

Усі укриття пройшли повторну перевірку від ДСНС, правоохоронців МВС, фахівців з цивільного захисту Соломʼянської адміністрації м. Києва.

КПІшники пройшли військові навчання

Наші студенти взяли участь у проєкті «Захисник Києва», який організували серед студентів столичних ЗВО.

Упродовж тижня 25 КПІшників займались щоденними тактичними вправами на витривалість. Команда «лягти», команда «тримати автомат вгору», команда «прикрити побратима».

Візит головного управління ДСНС у КПІ

Надзвичайників цікавила безпека навчального процесу і порядок дій у надзвичайних ситуаціях.

Студентство та адміністрація згуртованими діями поліпшують стан укриттів на території КПІ. ДСНС відзначили спільні зусилля КПІшників подякою, яку вручили ректорові.

Огляд укриттів КПІ

13 квітня представники студради університету, студмістечка, студпарламенту, Профкому студентів КПІ разом із проректором з адміністративної роботи Вадимом Кондратюком і начальником штабу цивільного захисту Юрієм Нестеренком оглянули захисні споруди цивільного захисту.

Зустріч зі студентами щодо укриттів КПІ

Студенти й адміністрація університету обговорили підготовку до повернення студентів у кампус. Ішлося про стан, оснащення і наявні проблеми укриттів.

Студенти висловили пропозиції щодо їх поліпшення як у гуртожитках, так і в навчальних корпусах.

Підписка на Цивільний захист