Ви є тут

Приладобудування: стан і перспективи[сайт] Конференція “Приладобудування: стан і перспективи”

http://conferencepb.kpi.ua

Міжнародна науково-технічна конференція “Приладобудування: стан і перспективи”ХVII Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2018.05.15-16 Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

15 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського стартувала ХVII Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи». У рамках цього наукового форуму також розпочалася ХІ Науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування».XVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2017.05.16-17 XVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

16 - 17 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася XVІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи».XV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2016.05.17-18 XV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

17 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу XV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи». Вона є традиційним майданчиком плідного спілкування науково-промислової спільноти в царині проблем створення засад сучасного приладобудування, прецизійних технологій, інтелектуалізації виробництва.ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2014.04.23 ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

23 квітня в НТУУ «КПІ» завершилася ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи», яка працювала протягом двох днів.ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

2013.04.23 ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

23 квітня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу ХІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи». У роботі конференції беруть участь 424 представники 73 промислових підприємств, університетів та академічних і галузевих дослідних установ з 24 міст України, Австрії, Німеччини, Малайзії, Російської Федерації, Узбекистану, Білорусі тощо.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій