Владислав Таран: штучний інтелект розвивають на кафедрі обчислювальної техніки

Штучний інтелект – галузь інформатики, яка займається розробкою систем для виконання завдань, що зазвичай потребують людського інтелекту: для медичної діагностики, електронної комерції, дистанційного керування роботами та дистанційного зондування Землі.

Науковці кафедри обчислювальної техніки у боротьбі з COVID-19. Проєкти КПІ – переможці національного конкурсу

За підсумками конкурсу Національного фонду досліджень, робота науковців з кафедри обчислювальної техніки "Платформа штучного інтелекту для дистанційного автоматизованого виявлення та діагностики захворювань людини" має отримати державне фінансування.

Розширення співробітництва із китайською фірмою Inspur в галузі високопродуктивних обчислень

5 грудня на кафедрі обчислювальної техніки НТУУ «КПІ» відбулася передача серверів компанії Inspur (Китай) в рамках проекту щодо створення спільного Інноваційного центру НТУУ «КПІ» – Inspur. На першому етапі співробітництва компанія Inspur надає 3 сервери для ознайомлення з їх можливостями та виконання тестування.

Палагін Олександр Васильович

Олександр Васильович Палагін (17.07.1939) - Вчений у галузі інформатики та обчислювальної техніки, академік Національної академії наук України (2006), доктор технічних наук, професор. З 1960 року працює в Інституті кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України. Заступник директора з наукової роботи з 1984 року. Випускник електротехнічного факультету КПІ (1961)

Підписка на ОТ