Народна академічна хорова капела

Народна академічна хорова капела з успіхом гастролює по країнах Європи, бере участь у конкурсах та фестивалях та робить неоціненний внесок у відродження та розвиток українського хорового мистецтва та популяризацію української культури.

КПІшники взяли участь в Асамблеї української хорової музики

Народна академічна хорова капела ім. Ігоря Сікорського наприкінці травня взяла участь у ХІІІ асамблеї української хорової музики «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине».

Керівник — заслужена артистка України Наталія Кречко, хормейстер — Дмитро Мелещенко.

Хор КПІ колядує!

Цьогоріч більшість українців святкують Різдво 25 грудня. Таким чином Україна долучається до західного світу з його традиціями й святами.

Коляда — народне свято в ніч проти 25 грудня за новим стилем на честь початку нового року.

КПІшники тримають стрій

Попри російський ракетний терор солісти хорової капели КПІ не припиняють репетицій.

Вони готуються до благодійного концерту на підтримку ЗСУ.

Музична візитівка України

"Щедрик" видатного українського композитора, диригента та педагога Миколи Леонтовича є чи не найпопулярнішою в світі українською піснею. Різдвяні свята просто неможливо уявити без цієї простої (усього три ноти і чотири звуки) мелодії!

Хорова капела КПІ привітала Україну

25 грудня глядачі програми "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна" отримали різдвяний сюрприз – короткий виступ ансамблю учасників Народної академічної хорової капели КПІ ім. Ігоря Сікорського на чолі з її художнім керівником Русланом Бондарем.

Пісня як доля. До 90-річчя від дня народження Володимира Чубинського

Мелодія "Маршу КПІ" знайома кожному київському політехнікові. Утім далеко не всі знають прізвище його автора. Шкода, бо Володимир Дмитрович Чубинський, який написав музику і слова цього урочистого твору, також колись навчався в КПІ, і став не лише інженером-педагогом, але й композитором і поетом.

Велика співоча коляда

На початку січня Народна академічна хорова капела КПІ ім.Ігоря Сікорського взяла участь у ХХ Всеукраїнському Різдвяному фестивалі "Велика коляда" у м. Львові.

Традиційна різдвяна зустріч

23 січня 2019 року в залі засідань Вченої ради КПІ ім.Ігоря Сікорського зібралися шанувальники хорового співу. Тут пройшла 14-та Різдвяна зустріч "У промінні Віфлеємської зірки", яку щорічно проводить клуб "Співуча родина" міського Будинку вчителя (президент клубу Любов Лавріненко).

Хорова капела на різдвяному фестивалі

13 та 14 січня 2018 р. Народна академічна хорова капела КПІ ім. Ігоря Сікорського взяла участь у IX різдвяному фестивалі "Коляда на Майзлях", який проходив в Івано-Франківську у храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян і зібрав колективи з усієї України, а також Литви, Румунії та Польщі.

Підписка на Хорова капела