[23.05.2018, 27.06.2018] Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 26 квітня 2017 року №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» у Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського» (далі – КПІ ім. Ігоря Сікорського) створено атестаційну комісію з метою визначення рівня володіння державною мовою відповідно до вимог щодо рівня мовної та комунікативної компетентностей.

Атестація — це оцінювання рівня вільного володіння державною мовою особами, які претендують на зайняття посади державної служби, відповідно до вимог щодо рівня мовної та комунікативної компетентностей.

Якщо учасник атестації працює або навчається в КПІ ім. Ігоря Сікорського, він проходить атестацію в іншому уповноваженому ВНЗ.

Порядок проведення атестації:

Атестація проводиться у три етапи:

  1. приймання заяв від осіб, які претендують на зайняття посади державної служби, щодо проходження атестації;
  2. проходження атестації у письмовій та усній формі;
  3. визначення результатів атестації та інформування учасників атестації про них.

Зареєструватися для проходження АТЕСТАЦІЇ щодо вільного володіння державною мовою можна, заповнивши онлайн-заявку за посиланням.