Бути багатодітною мамою й успішним науковцем – реально!

На урочистій церемонії вручення свідоцтв і почесних знаків лауреатам Премії Президента України для молодих учених, що відбулася 13 лютого 2020 року, увагу привернула усміхнена витончена жінка в дизайнерській сукні.

Надія Андріївна Буяк – людина непересічна. У це важко повірити, але вона не тільки молодий перспективний науковець, але й мама п'ятьох синів. Причому наймолодшим – двійнятам – не виповнилося ще й одного року! Надія – надзвичайно активна та позитивна людина. Вона встигає займатися спортом і волонтерською діяльністю – організовує дитячі свята для діток з обмеженими можливостями, захоплюється малюванням та поезією, мріє підкорити гірські вершини в Латинській Америці та наступного року поїхати подорожувати Італією.

Надія Андріївна Буяк

На кафедрі Надію Андріївну поважають і цінують за надзвичайну цілеспрямованість і працьовитість: під керівництвом завідувача кафедри теплотехніки та енергозбереження професора В.І.Дешка вона в 2017 р. захистила кандидатську дисертацію, у 2018 році стала переможницею конкурсу "Молодий викладач-дослідник", за останні два роки опублікувала у співавторстві монографію та дві статті у журналах, що входять до наукометричних баз Scopus (ще дві подано до редакцій).

Колектив кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ щиро бажає Надії Андріївні усіляких гараздів та нових творчих звершень.

М.М. Шовкалюк, доцент каф. ТЕ ІЕЕ