Ви є тут

Бобирь М.І.Бобир Микола Iванович

Фото. Бобир Микола Iванович

Микола Iванович Бобир - професор, директор Механіко-машинобудівного інституту. В 1974 р. закінчив механіко-машинобудівний факультет КПІ. На кафедрі динаміки та міцності машин і опору матеріалів ММІ працює з 1974 р.

Викладає Дисципліну "Теорія пластичності та повзучості"На засіданні Вченої ради: 11.02.2019

Кампус КПІ, Мурал на фасаді Центру Культури і мистецтв, автор - https://www.instagram.com/iryna.on/

Вчена рада розглянула звіт робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період з 1972 по 2019 рр., з яким виступив Сергій Огінський.VI Міжнародна конференція «Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти»

2015.12.14 VI Міжнародна конференція «Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти»

14 грудня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти», присвячена 85-річчю створення кафедри обробки металів тиском у НТУУ «КПІ».Вітаємо із обранням член-кореспондентами Національної академії наук України

2015.03.06 засідання Загальних зборів НАН України

Вітаємо Миколу Івановича Бобиря і Анатолія Володимировича Носовського з обранням член-кореспондентами Національної академії наук УкраїниПідготовка кадрів вищої кваліфікації для НАН України: інтерв'ю із директором ММІ проф. М.І. Бобирем

Бобир Микола Iванович

Про реалії та перспективи підготовки наукових кадрів розмовляємо з директором ММІ проф. М.І. Бобирем.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій