Ви є тут

ББЗЛКафедра біобезпеки і здоров'я людини (ББЗЛ), ФБМІ

http://bbzl.fbmi.kpi.ua

Адреса: вул. Янгеля 16/2, к.5-05, 03056, Київ, Україна
Телефон: 38 044 275 41 00,
Електронна пошта: mmif(at)kpi.uaВисновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Фізична терапія» зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за другим рівнем ВО

Експертна комісія в період з 11 грудня по 13 грудня 2018 року включно здійснила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Фізична терапія» зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за другим (магістерським) рівнем вищої освітиПроект-переможець конкурсу "Sikorsky Challenge 2017" з ФБМІ

Проект-переможець конкурсу "Sikorsky Challenge 2017" з ФБМІ

Серед проектів-переможців  конкурсу стартапів "Sikorsky Challenge 2017" розробки найрізноманітнішого спрямування: від наносупутника та студентського автомобіля до медичної техніки.Різдвяні подарунки від "ангелів"

2016.12.28 подарунки від Ліги українок Канади

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят чудові подарунки отримали майбутні фізичні терапевти, які навчаються на кафедрі біобезпеки та здоров'я людини факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського.Коржов Віталій Іванович. Вітаємо із ювілеєм!

Життя дається людині лише один раз, тільки раз зірка спалахує і гасне так швидко, що ми повинні цінувати кожну відведену нам мить. Лише усвідомлюючи цінність власного життя, відчуваючи та пропускаючи крізь себе світ, – ми розуміємо, що ми живемо не даремно.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій