Адміністративна рада КПІ

Інформаційно-діалогова платформа для університету

Одним із головних питань порядку денного засідання Адміністративної Ради університету, яке відбулося під головування ректора академіка НАН України Михайла Згуровського 13 червня, було питання щодо розробки і впровадження Інформаційно-діалогової платформи КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІДП).

Спільне засідання Адмінради та студентського активу університету

23 травня з новообраними головами студрад усіх рівнів, активістами студентського самоврядування та представниками студентської профспілки зустрілися члени Адміністративної ради університету – проректори, директори інститутів, декани факультетів та інші співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Наказ ректора НТУУ "КПІ"

У зв’язку з трагічними подіями, що відбулися в Україні 20 лютого 2014 р., в результаті яких загинуло понад 100 людей, включаючи студентів, та було поранено близько тисячі осіб,

Н А К А З У Ю:

На засіданнях Вченої та адміністративної рад: 11.02.2008

Засідання Вченої ради, яке відбулося 11 лютого під головуванням ректора університету академіка НАН України М.З.Згуровського, було розпочато, за встановленою традицією, привітанням ювілярів. Михайло Захарович від імені присутніх тепло привітав професорів В.Д.Романенка та В.Д.Кузнєцова.

На засіданні адміністративної ради: 19.12.2007

Перше питання порядку денного засідання адміністративної ради, яке відбулося 19 грудня, за доповіддю проректора з міжнародних зв’язків члена-кореспондента НАН України С.І.Сидоренка, було присвячено організації магістерської підготовки в університеті спільно з НАН України.

На засіданнях Вченої та адміністративної рад: 12.11.07

На початку засідання Вченої ради, яке відбулося 12 листопада, ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський від імені присутніх тепло привітав із ювілейними днями народження Д.Ф.Чернегу, А.К.Дороша, В.Г.Рябця, Є.М.Письменного, В.А.Порєва, О.П.Онопрієнко.