Спільне засідання Приймальної комісії та адміністративної ради. Найважливіше

Про вступну кампанію

Цьогорічний обсяг держзамовлення майже такий самий, як торік. 3905 осіб рекомендовано до зарахування на бюджет на денну форму, бакалаврат. Загалом — 3986. До 18:00 8 серпня вступники мають виконати умови вступу.

Найменша кількість рекомендацій відносно максимального обсягу на бюджетні місця — у ФТІ, ІАТЕ, на ФЕЛ, ІХФ.

Держзамовлення на магістратуру зросло цьогоріч на 126 місць і становить загалом 1872 місця.

Усе, що потрібно знати про вступ на магістратуру:

- Подання заяв триватиме до 21 серпня.
- 26 серпня будуть надані рекомендації за держзамовленням.
- 29 серпня має відбутися виконання умов для зарахування на бюджет.
- 31 серпня буде підписаний наказ про зарахування за держзамовленням.
- 6 вересня має відбутись виконання умов для зарахування на контракт.
- 7 вересня буде підписаний наказ про зарахування на контракт.
- Розподіл здобувачів відбудеться 11 вересня.

Адміністрація університету закликає факультети дотримуватись рекомендованої чисельності в академічних групах: 20–30 на бакалавраті й 15–25 на магістратурі (це стосується денної форми).

1–2 вересня відбудуться організаційні заходи для здобувачів освіти. Аудиторні заняття розпочнуться 4 вересня для 1–4-го курсів бакалаврату і 2-го курсу магістратури й з 7 вересня — для 1-го курсу магістратури.

Про осінній семестр 2023/24

1–2 вересня відбудуться організаційні заходи для здобувачів освіти. Аудиторні заняття розпочнуться 4 вересня для 1–4-го курсів бакалаврату і 2-го курсу магістратури й з 7 вересня — для 1-го курсу магістратури.

1 вересня відбудеться День першокурсника, цьогоріч — у змішаному режимі з урахуванням безпекової ситуації. Локація: площа Знань, вул. Політехнічна та сквер Поляна.

Індивідуальні навчальні плани мають бути сформовані й підписані до 1 вересня для 2–4-го курсів бакалаврату і 2-го курсу магістратури; до 8 вересня — для 1-го курсу бакалаврату й до 30 вересня — для 1-го курсу магістратури.

Триває підготовка до очного режиму навчання, зокрема розподіл місць в укриттях, карта поселення з урахуванням укриттів, плани практичних занять.

Про 125-річчя КПІ

До ювілею університету планується провести низку заходів.

22 серпня відбудеться урочисте відкриття скверу Піонерам Авіації біля 6-го корпусу та відкриття у сквері скульптури «Авіаторам КПІ».

24 серпня у сквері біля головного корпусу — відкриття скульптури «Юність».

Також наприкінці серпня відбудеться відкриття парку Нескорених за 28-м корпусом, артоб’єкту «КПІ-стіна» на вулиці Політехнічній, памʼятних дощок Євгенові Патону та Михайлові Кравчуку.

В інститутах і на факультетах до кінця серпня проходитимуть збори й заходи в колективах структурних підрозділів, зустрічі з випускниками та стейкхолдерами.

31 серпня у ЦКМ відбудеться ювілейна сесія професорсько-викладацького складу з виступом творчих колективів.

До кінця літа й восени будуть проведені ювілейні наукові конференції, студентські та профспілкові заходи; до кінця року — всеукраїнські студентські олімпіади.

До ювілею університет випускає сувенірну продукцію та книгу «КПІ. Друге століття. Продовження традицій».