Літня школа "AACIMP"

Десята міжнародна літня школа «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики» (додано відео)

4 серпня 2015 року в Залі засідань Вченої ради НТУУ "КПІ" відбулася урочиста церемонія відкриття Десятої міжнародної Літньої школи «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики»

Дев’ята Літня Школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики"

1 серпня 2014 року в Залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулася урочиста церемонія відкриття Дев’ятої міжнародної літньої школи «AACIMP-2014» «Досягнення й застосування сучасної інформатики, математики та фізики».

Обчислювальні нейронауки на Літній школі AACIMP

13 грудня 2013 року в НТУУ "КПІ" з ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів пройшла відкрита лекція з обчислювальних нейронаук викладача Інституту нейронаук Державного університету Джорджії (Атланта, США) професора Геннадія Цимбалюка.

Восьма міжнародна літня школа AACIMP-2013

16 серпня відбулася урочиста церемонія закриття Восьмої міжнародної літньої школи AACIMP-2013. Вітаємо учасників з успішним закінченням її курсів та отриманням відповідних сертифікатів! Поздоровляємо також переможців наукових і розважальних конкурсів, які проводилися в рамках Школи!

Готуючись до AACIMP–2013

Я чую, і значить, я … розкладаю звук у ряд Фур'є за тонами. Немовля швидше реагує на голос матері, ніж батька. Чому саме так? Елементарно: у новонароджених діапазон частот звужений, а пік його припадає на діапазон жіночого голосу. Іноді з віком слух погіршується. Невже світ стає тихішим?

Міжнародна літня школа AACIMP-2012

Літня школа "Досягнення й застосування сучасної інформатики, математики та фізики" (AACIMP) – це науково-освітній проект, який упродовж семи років успішно реалізується Науковим товариством студентів та аспірантів НТУУ "КПІ".

Нейронауки? Послухаємо і подискутуємо!

Чи зможуть роботи грати у футбол? Чи можна прожувати плитку шоколаду за сто кроків, при цьому не зупиняючись? Це, звичайно ж, не найголовніші питання, дослідженням яких займаються нейронауки.

Міжнародна літня школа AACIMP-2011: долучайся до науки!

Цього серпня вже шостий рік поспіль навчальні аудиторії КПІ перетворилися на міжнаціональний науковий майданчик: в університеті з 8 по 20 серпня пройшла Шоста міжнародна Літня школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики" AACIMP-2011 (Achievements and Applicati

Шоста міжнародна Літня школа AACIMP-2011

8 серпня 2011 року у Великій фізичній аудиторії Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відкрилася Шоста міжнародна Літня школа “Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики” (Achievements and Applications of Contemporary Informati