Дорогі наші... Вітаємо департамент економіки і фінансів з 8 березня

Наш університет можна порівняти з велетенським організмом, який може успішно функціонувати за умови злагодженої дії всіх складових. Є у цьому організмі кровоносна система – департамент економіки і фінансів.

Очолює департамент чудовий фахівець, прекрасна людина, дивовижна жінка – Л.Г.Субботіна. На ній лежить відповідальність за чітке, грамотне й оперативне ведення бухгалтерського обліку в НТУУ “КПІ”. Відмінний організатор, вона об'єднала навколо себе колектив фахівців, які професійно й відповідально виконують поставлені перед ними посадові завдання. Це начальник ПФВ О.І.Болієва, перший заступник головного бухгалтера Л.М.Клименко, заступники Н.А.Єгорова, О.В.Ковтун, Е.В.Оніщенко, Т.І.Біла, Н.М.Семенчатенко, Т.Г.Когут, Т.К.Фінчук, Т.А.Бісик. За кожною з них стоять колективи, які забезпечують облік, звітність, планування тощо.

У нинішній непростий час чи не основним є відділ розрахунків із заробітної плати та стипендії, очолюваний Тетяною Андріївною Бісик. Може здатися, що робота бухгалтера – одноманітна, але не тут. Адже саме сюди йдуть численні відвідувачі зі своїми бідами та радощами – з питаннями та за консультаціями. Тут їх завжди вислухають, нададуть пораду, підтримку та допомогу. Працюють у відділі 25 співробітниць, які люблять свою роботу, є справжніми патріотами своєї справи, на них завжди можна покластися. Чи варто говорити, що деколи їх робочий день триває довше за 8 годин, часом працюють і вихідними, щоб співробітники та студенти вчасно отримали належні їм виплати.

Багато теплих слів можна сказати про кожну із працівниць: бухгалтера І категорії В.І.Перегуду, К.М.Назаренко, О.О.Максимчук, О.О.Смоленську, Н.Ф.Коваленко, Л.А.Перевалову, Т.Б.Мельничук, Л.П.Стеценко, Г.І.Пухленко. Хочеться відзначити бухгалтера І категорії Н.М.Денисову, людину чуйну і відповідальну, яка, щоб підготувати довідки пенсіонерам, починає свій робочий день зрання та закінчує пізно ввечері. Професійно справляються з великим обсягом роботи бухгалтер І категорії Г.І.Мороз, провідний бухгалтер О.К.Дударєва. Вони завжди ввічливі, витримані й усміхнені. Бухгалтери І категорії Т.М.Гунченко і Р.П.Максимець, крім того, що якісно й сумлінно виконують свою роботу, ретельно відстежують зміни в законодавстві, вивчають необхідну літературу тощо. Для більшості співробітниць розрахункового відділу бухгалтерія стала другою домівкою, багато з них працюють тут понад 20 років.

І всі вони не тільки відповідальні працівниці, але й турботливі дружини, чуйні матусі й неперевершені бабусі. А ще просто гарні жінки.

К.Ігнатенко