Про життя та мрію Ольги Лінючевої

Іноді під час спілкування з досвідченими вченими, педагогами, інженерами нитка розмови мимоволі "сповзає" з основної теми. Тоді краще не збивати співбесідника з його роздумів про творчість, про пережите, про плани на майбутнє.

БЕРЕГИНІ

КПІ, колись суто чоловічий навчальний заклад, з роками розквітнув прекрасними жіночими обличчями. Тепер розумні чарівні студентки заповнюють факультети, а прекрасні пані викладачі й науковиці представлені на всіх рівнях і посадах.

Зі Святом Весни!

Дорогі наші, любі Жінки! Від чоловічої частини університету і від себе особисто я вітаю Вас з Святом Весни! Святом пробудження природи і людських надій! І хай надії подолати горе, яке впало на нас якомога швидше виправдаються.

Дорогі наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання від імені чоловічої частини колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Дорогі наші жінки! Від усього серця вітаю вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Хоча за календарем весна вже й настала, але переможна її хода починається саме з цього свята. Вже ніщо не може завадити сонцю долати крижані окови зими й дарувати всьому живому своє тепло. Тож Міжнародний жіночий день – це свято оновлення і сподівань на краще життя та перемогу добра!

Вітаю зі святом весни і любові – Днем 8 Березня!

Дорогі наші жінки! Від усього серця вітаю вас зі святом весни і любові – Днем 8 Березня!

Дуже хочеться, щоб в атмосфері цього свята ви  забули про негаразди, проблеми і турботи, на які, на жаль, таким багатим є наше сьогодення.

Підписка на Міжнародний жіночий день