Привітання

Ігор Сікорський одягнув піксель

Сьогодні відзначається День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації й день народження Ігоря Сікорського.

Курсанти та викладачі ІСЗЗІ вирішили поєднати ці два свята. Тепер у памʼятника Ігореві Сікорському є не лише власна вишиванка, а й кітель у пікселі.

Дорогі київські політехніки — студенти, викладачі, науковці!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня науки! Завдяки Вашій напруженій праці КПІ ім. Ігоря Сікорського відомий своєю високою академічною якістю, науковими досягненнями і впливом на розвиток технологій та інновацій в Україні й далеко за її межами.

Дорогі, любі жінки!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо тепла й любові в серцях, спокою в душі, миру у Ваших оселях, добра і щастя Вам і Вашим рідним!

З Днем Соборності України

Дорогі київські політехніки! 22 січня 1919 року на Софійській площі столиці проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що об’єднав українців і українські землі в одній державі.

Санта-Клаус у ЦКМ КПІ

Центр культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського вітає родину київських політехніків з Новим роком і Різдвом!

Привітання з новорічними й різдвяними святами

Дорогі київські політехніки! Закінчується драматичний, кровопролитний, недосяжний для здорового глузду 2022 рік. Для Українського народу це рік відваги й гідності, рік наближення до омріяної незалежності й суверенітету.

З Днем  Збройних Сил України!

Дякуємо незламним та мужнім воїнам світла й добра!
Завдяки вам КПІшники можуть тримати освітній фронт — навчати та вчитися!

Після 24 лютого чимало київських політехніків —  студенти, викладачі, науковці, співробітники — одягнули піксель і стали на захист України.