Привітання

З Днем Гідності та Свободи!

Дорогі київські політехніки! Цей день є святом національної гордості, символом нашої незалежності та волі. 21 листопада 2013 року українці розпочали масові протести проти влади, яка хотіла позбавити країну цивілізованого європейського майбутнього.

Дорогі студенти Київської політехніки! Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем студентів!

Його історія бере початок від 28 жовтня 1939 року, коли поліція в Празі силою розігнала мирну демонстрацію молоді з нагоди 21-ї річниці створення Чехословацької Республіки. Ця подія потягла за собою низку протестних акцій студентів проти авторитаризму в різних країнах Європи.

Привітання з Всесвітнім днем науки в ім’я миру та розвитку!

Дорогі киіївські політехніки! Щиро вітаю Вас з Всесвітнім днем науки в ім’я миру та розвитку!

Цей день відзначається за ініціативи ЮНЕСКО з 2001 року з метою підкреслення важливості науки для сприяння миру та сталого розвитку світу.

КПІшників відзначили державними нагородами України

З нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету й територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність і високий професіоналізм указом

Шановні київські політехніки, прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем миру!

Ця подія встановлена резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається щорічно 21 вересня. В Україні цей день став офіційною датою з 2002-го, згідно з Указом Президента України від 5 лютого 2002 року.

З Днем Незалежності!

Дорогі київські політехніки! Щиро вітаю з Днем Незалежності України! Історія здобуття незалежності нашої країни — це складний і тернистий шлях, яким українці йшли протягом багатьох віків.

КПІшники, з Днем Прапора!

Дорогі київські політехніки!

23 серпня усі українці відзначають День прапора — одного з трьох державних символів, які стали офіційними ознаками нашої державності й нашого суверенітету після набуття незалежності України.