Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни!

Шановні політехніки!

8 травня київські політехніки, разом з мільйонами людей по всьому світові, відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. У ці травневі дні ми вшановуємо тих, кому випала доля пройти крізь її смертельний вогонь.

Привітання Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з подвійним ювілеєм

Делегація КПІ на чолі з ректором Михайлом Згуровським привітала Митрополита Епіфанія, предстоятеля Православної церкви України, із 45-річчям від дня народження і п’ятою річницею інтронізації.

Привітання з Днем народження ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Захаровича Згуровського

Шановний Михайле Захаровичу!

Щиро вітаємо Вас із днем народження!

Найвищий професіоналізм, безмежна багаторічна відданість обраній справі, наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів, здобути шану та повагу.

З Днем Гідності та Свободи!

Дорогі київські політехніки! Цей день є святом національної гордості, символом нашої незалежності та волі. 21 листопада 2013 року українці розпочали масові протести проти влади, яка хотіла позбавити країну цивілізованого європейського майбутнього.

Дорогі студенти Київської політехніки! Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем студентів!

Його історія бере початок від 28 жовтня 1939 року, коли поліція в Празі силою розігнала мирну демонстрацію молоді з нагоди 21-ї річниці створення Чехословацької Республіки. Ця подія потягла за собою низку протестних акцій студентів проти авторитаризму в різних країнах Європи.

Підписка на Привітання