2008 рік став для нашого факультету роком яскравих подій та зростання самоорганізації колективу. Нам виповнилось 15 років. І всі із задоволенням могли сказати, що ми розвиваємось.

Наповнюється змістом і неформальними справами студентське самоврядування. По-справжньому відчувалось, що студенти прагнуть навчитись досягати великих вершин і розпочинають робити це сьогодні. Хороший початок зробила міжнародна квітнева конференція студентів і молодих учених, на яку прибули учасники з вузів-партнерів – Варшавської політехніки та Ханьянського університету міста Сеула. Відбулась ознайомча практика наших студентів в авіаційних закладах Польщі. Творчі здобутки студентів засвідчені 93 науковими публікаціями, а досягнення в навчанні – 13 стипендіями імені С.П.Корольова, І.І.Сікорського, М.А.Павловського.

Наполеглива праця викладачів, співробітників та студентів ознаменувалась створенням трьох типів безпілотних літаків – роботи, яка розпочалась на факультеті минулого року за рішенням Вченої ради університету. Два з них вже пройшли успішні льотні випробування і підтвердили розраховані характеристики, деякі з них є унікальними.

Набула нового розвитку співпраця з АНТК імені О.К.Антонова. Ми прийшли до такої взаємодії, коли провідні конструктори є викладачами і керівниками дослідницької роботи студентів, а студенти навчаються в лабораторіях провідного авіаційного КБ.

Факультет у цьому році став центром стажування фахівців Китайської авіаційної корпорації та Китайської космічної академії.

Не цураючись свого, навчаємося і в колег. Спільно з декількома вузами-партнерами з Німеччини, Бельгії, Росії та Казахстану виграли проект за програмою Євросоюзу ТЕМПУС, який спрямований на інтеграцію та розвиток освітніх програм з космічних технологій.

За цими справами – напружена щоденна робота нашого великого колективу, якому хочу побажати в Новому році творчого натхнення, енергії, зразкових умов для нових здобутків, студентам та співробітникам університету – щастя, великих успіхів у всіх справах, визначних досягнень!

На фото: Робота на конкурс "Таланти КПІ", Щепіна Єлизавета - ФАКС, ФЛ-73, 4 курс.
ІІІ місце в категорії "Комп'ютерна графіка"