Новий рік

КПІшники щедрують

Талановиті курсанти ІСЗЗІ заспівали щедрівку «Ой, чи є, чи нема?».

КПІшники вкотре підтвердили свої талановитість і артистизм. Віддячували щедрувальникам традиційно — смаколиками.

💙💛 Приєднуємося до побажань перемоги та миру. Працюємо разом на перемогу!

КПІ-2022: підсумки року

Кінець грудня будь-якого року традиційно вважається періодом підбиття підсумків усіх його попередніх місяців. Не став винятком і рік минулий.

Санта-Клаус у ЦКМ КПІ

Центр культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського вітає родину київських політехніків з Новим роком і Різдвом!

Привітання з новорічними й різдвяними святами

Дорогі київські політехніки! Закінчується драматичний, кровопролитний, недосяжний для здорового глузду 2022 рік. Для Українського народу це рік відваги й гідності, рік наближення до омріяної незалежності й суверенітету.

Плани студентів КПІ на Новий рік. Настрій. Подарунки. Очікування. VOX.POP KPI

Не такий, як усі, Новий рік. Чи налаштовані студенти КПІ святкувати? Яких подарунків чекають і кому що дарують? Чи місце ялинкам у гуртожитках? Чи є передноворічний настрій?

🎥 Відповіді зібрала BARABASH у новому випуску VOX.POP KPI.

Новорічна ялинка в КПІ

Попри нічні обстріли київські політехніки сьогодні зібрались, щоб прикрасити ялинку на площі Знань і поділитися святковим настроєм.

Усіх присутніх пригощали смаколиками, гарячим чаєм і безалкогольним глінтвейном.

Музична візитівка України

"Щедрик" видатного українського композитора, диригента та педагога Миколи Леонтовича є чи не найпопулярнішою в світі українською піснею. Різдвяні свята просто неможливо уявити без цієї простої (усього три ноти і чотири звуки) мелодії!

Не буває святок без вертепу

Дванадцять днів від Різдва й до Водохреща – "від зірки до води" –  тривають у християн святки. Упродовж століть чи не найголовнішими їхніми дійствами є колядування та вертепи – вуличні костюмовані вистави.

Привітання з новорічними й різдвяними святами 2021

Дорогі київські політехніки! Спливає 2020 рік. Наближаються новорічні та різдвяні свята. Усі ми в цей сповнений випробувань рік були пліч-о-пліч. Сміливо йшли назустріч викликам, не втрачали наснаги віддано й ефективно працювати та навчатися.