Найсумлінніші й найактивніші студенти, як правило, отримують матеріальну винагороду за свою працю. Нині в НТУУ “КПІ” запроваджено чимало іменних стипендій, але найвищою і за статусом, і за сумою є стипендія Президента України. У поточному семестрі її отримають шестеро відмінників.

Олексій Балагурін навчається на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки (ММІ), отримав диплом бакалавра інженерної механіки з відзнакою. Обіймає посаду старости спеціальності, активно співпрацює зі студрадою факультету. Бере активну участь у наукових дослідженнях на кафедрі, результати доповідалися на конференції, опубліковані в журналі “Наукові вісті НТУУ “КПІ”. Став переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Деталі машин та основи конструювання”, має патент України на винахід.

Олексій Кравченко (ФТІ) навчається за напрямом “Прикладна математика”, протягом десяти семестрів має лише відмінні оцінки. Займається науковою діяльністю на базі Інституту космічних досліджень НАНУ та НКАУ. Успішно виступає в математичних олімпіадах різного рівня: VIII Міжнародна студентська олімпіада (м.Прага, 2001 р.) – ІІІ місце, Всеукраїнська олімпіада для студентів класичних університетів (2002 р.) – ІІІ місце, Відкрита олімпіада КНУ (2002 р. – перше місце, 2003 р. – перше місце, 2004 р. – третє), Всеукраїнська олімпіада для студентів технічних вузів (2003 р.) – друге місце.

Богдан Кушлик (ВПІ) вивчає технологію друкованих видань. Відповідальний і цілеспрямований, самостійно поглиблює знання, пов'язані з сучасними технологіями виготовлення поліграфічної продукції, відповідальний секретар інститутської газети “Поліграф”. За високу професійну майстерність удостоєний Почесної грамоти ВПІ та Подяки Голови Держкомтелебачення і радіомовлення. Брав участь у IV та V науково-технічних конференціях “Друкарство молоде”, отримав нагороду на Всеукраїнській конференції пілотних груп з іноземної мови.

Максим Русов – найбільш обдарований шестикурсник РТФ, переможець цьогорічної Всеукраїнської олімпіади з радіотехніки в особистому та командному заліках. На чемпіонаті Києва у грі “Що? Де? Коли?” у складі збірної університету зайняв друге місце, у міському чемпіонаті з “Брейн-рингу” також був другим у складі збірної. Займається науковими дослідженнями на кафедрі теоретичних основ радіотехніки. Член секретаріату V Міжнародної конференції з теорії та техніки антен.

Василь Третьяков (РТФ) – переможець цьогорічної Всеукраїнської
олімпіади в особистому заліку з дисципліни “Сигнали і процеси в радіотехніці”, переможець цієї ж олімпіади в командному заліку. На науково-практичній конференції університету з англійської мови зайняв перше місце. Бере участь у наукових дослідженнях на кафедрі теоретичних основ радіотехніки під керівництвом доц. О.С.Макаренка. Також є старостою групи, членом збірної факультету з футболу.

Карплюк Євген (ФЕЛ) – бере участь у науковій роботі кафедри фізичної та біомедичної електроніки, у складі групи працює над розробкою системи електрокардіографії високого розрізнення та над створенням комп‘ютерного універсального пристрою зняття біоелектричних сигналів. Має 3 наукові публікації. Є призером Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України (І місце) у 2000 році. Бере активну участь у громадському житті факультету та академічної групи, був профоргом групи.

Інф. “КП”