З 16 по 21 травня 2005 року у м. Севастополі на базі Севастопольського національного технічного університету (СевНТУ) відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів технічних та економічних спеціальностей. Цього року в олімпіаді брали участь 130 студентів із 76 вищих навчальних закладів усіх регіонів України.

Севастополь приймав учасників олімпіади вперше – упродовж останніх 17 років молоді математики збиралися в Києві.

Як і в попередні роки, учасників було розділено на три категорії – “М” (фізико-математичні спеціальності), “Т” (технічні спеціальності) та “С” (сільськогосподарські та економічні спеціальності). У кожній категорії учасникам пропонувалося 10 задач різного ступеня складності з багатьох розділів математики.

Від НТУУ “КПІ” в олімпіаді брали участь три команди – команда факультету прикладної математики у складі С.А.Вороха (V курс) та І.О.Савченка (III курс), команда ННК “ІПСА” у складі Д.О.Кордубана (I курс), А.І.Мамонова (III курс), Ю.О.Сушка (IV курс) та команда технічних факультетів у складі П.Є.Базовкіна (III курс ФІОТ) і Б.В.Кузнєцова (III курс ФЕЛ).

Керівниками команд від НТУУ “КПІ” у м. Севастополі були викладачі фізико-математичного факультету С.Й.Цешковський (кафедра диференціальних рівнянь) та А.Б.Ільєнко (кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей). Вони активно працювали в журі олімпіади, були членами апеляційної комісії, надавали методичну допомогу оргкомітету олімпіади.

Всі студенти НТУУ “КПІ” показали високі результати. Призерами стали С.А.Ворох, І.О.Савченко та Д.О.Кордубан, які посіли відповідно перше, друге й третє місця в категорії “М”, четверті місця в категоріях “М” та “Т” зайняли А.І.Мамонов та П.Є.Базовкін.

Досягнуті високі результати команд НТУУ “КПІ” вкотре підтверджують якість математичної підготовки в нашому університеті.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших творчих успіхів!

В.В.Булдигін, професор, зав. кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей

Дата події