КПІмедіа започатковує нову рубрику про інноваційні розробки КПІшників.

Ви побачите круті розробки й дізнаєтесь про стартапи КПІшників, драйвові події в галузі науки та інноватики, челенджі в лабораторіях КПІ, мотивувальні історії успіху — твоя роудмапа в реалізації власних інноваційних задумів.

Герой першого випуску — найкращий студент світу Ігор Клименко і його наставник Олег Козленко.

Ігор Клименко — переможець Всесвітньої премії Global Student Prize 2022, заочно навчається на ПБФ. Він розповідає про свій винахід — міношукач. Як виникла ідея, в чому її унікальність, як винахідник знайшов інвесторів, про гучні перемоги, навчання й плани на майбутнє.

Олег Козленко — асистент кафедри загальної фізики КПІ. Він розказав про роботу з Ігорем, про те, як ефективно працювати з майбутніми науковцями, мотивувати їх і допомагати виборювати перемоги у світових змаганнях.