11 вересня на 65-му році пішов з життя видатний науковець, доктор технічних наук, професор кафедри технології виробництва літальних апаратів Сергій Петрович Гожій.

У 1999–2001 роках виконував обов’язки помічника ректора, у 2001–2003-му був керуючим справами КПІ.

Результати його наукових розробок опубліковано у 85 наукових роботах, 15 навчальних посібниках і монографіях, захищено 14 патентами.

Сергій Петрович готував наукові кадри, PhD, працював членом багатьох комісій МОН, був членом двох докторських спеціалізованих учених рад, заступником першого проректора, начальником навчально-методичного управління КПІ.

«За час роботи в КПІ ім. Ігоря Сікорського проявив творчий потенціал і непересічні управлінські здібності сучасного керівника. Сергій Петрович Гожій користувався заслуженою повагою колег і студентів, брав активну участь у громадському житті», — зазначають на фейсбук-сторінці Механіко-машинобудівного інституту.

Прощання відбудеться у середу, 14 вересня, об 11:30 у церкві за адресою: м. Київ, вул. Гарматна, 37 (вул. Західна).