Що Ілон Маск знає про КПІ? Яке обладнання від SpaceX отримали студенти? Якою є навчальна база і за чим вступають до ІТС? Наскільки важким є навчання? Як не злетіти зі стипендії? Чи може дистанційка бути ефективнішою за очку? Які міжнародні компанії з телекомунікацій надають свою базу для навчання студентів КПІ? Скільки заробляють випускники?

Про це розповідає студентка 3-го курсу ІТС Анастасія Косогор у свіжому випуску CAMPUS каналу КПІмедіа.

Хочеш стати новим обличчям проєкту CAMPUS каналу КПІмедіа?

19.07.2022 Хочеш стати новим обличчям проєкту CAMPUS каналу КПІмедіа?
Це можливість реалізуватися як медійна особистість, отримати досвід і впізнаваність.

Твої якості:
🔹 амбітність
🔹 ініціативність
🔹 комунікабельність
🔹 сміливість
🔹 креативність
🔹 почуття гумору
🔹 добре розумієшся на навчальних процесах і загалом житті в КПІ
🔹 знаєш українську мову
🔹 навчаєшся в КПІ (студент будь-якого курсу, будь-якого факультету)

Етапи відбору

1️⃣ Записуй відео (один з варіантів):
- відеовізитка про свою унікальність і чому саме ти маєш стати частиною нашої команди;
- коротке інтерв’ю зі студентом (-кою) про навчання /життя КПІ.

‼️ Відео разом з резюме і власними ідеями щодо тем розмови, а також контактами для зв’язку, надсилай на e-mail: kpimedia.press@gmail.com

⏰ 31 липня — кінцевий термін подання заявок.

2️⃣ Якщо ти пройдеш перший етап відбору, чекай запрошення на живий відеозапис програми в ролі ведучого на тему, що тебе цікавить.

У тебе є всі шанси стати професійним телеведучим.