Мільйони за комп’ютером. Кіберспорт-ком’юніті КПІ. Владислав Шевчук, 3-й курс ІПСА. CAMPUS

Як виграти мільйони на грі? Хто входить до кіберспорт-ком’юніті у КПІ? Чому гравців у комп’ютерні ігри називають кіберспортсменами? На якому місці Україна у світовому рейтингу? Як просунутись у кіберспорті? У яких змаганнях можна взяти участь безплатно? Які посади можна отримати на турнірах?

Малий модульний реактор — це міні-АЕС? Чи можна мати світло без перебоїв? Магістр ІАТЕ Владислав Баканов. CAMPUS

Чи має КПІ ресурс побудувати малий модульний реактор? Чи є в Україні такі генерувальні потужності? Хто може встановлювати автономні електростанції? Чи може оселя бути незалежною від центральної електромережі? Скільки електрики здатен виробити ММР?

Прослушка у вусі. Скандальна випускниця. ФММ — не біржа. Дмитро Мельник. CAMPUS

Прослушка на екзамені. Приколи на ФММ. Чи зобов’язаний факультет працевлаштовувати? Як на ФММ сприйняли вибрики скандальної випускниці? Як влаштуватися на роботу в Dell? Які скіли спрацьовують на співбесіді?

Умови для іноземців у КПІ. Лояльність. Мова. Ставлення. Студент 1-го курсу ІПСА. CAMPUS

🌐 Чому іноземці вступають до КПІ? 🎰 Що треба пройти перед зарахуванням на перший курс? ❎ Чи є потурання з боку викладачів і як до них ставляться одногрупники? 🤸🏻🆘 Як викручуються на парах, не знаючи української мови? 🏢Чи може КПІ конкурувати з іноземними ЗВО?

Я – СММниця. Просування соцмереж. Акаунт під ключ. Вікторія Деркач, 3-й курс ФММ. CAMPUS

СMM-менеджер — аж ніяк не той, хто ставить гештеґи й емодзі під селфі. Це одна з найзатребуваніших діджитал-професій. Скільки заробляють есемемники? Чи потрібна есемемникові вища освіта? Які навички дає КПІ? Яким є ефективний спеціаліст у сфері маркетингу соціальних мереж?

Smart Shelter. КПІшники навчатимуться під землею? Олена Балан, 3-й курс ІЕЕ. CAMPUS

Укриття майбутнього — для КПІшників. Як виникла ідея інноваційного проєкту? Де розташують смартукриття? Скільки людей зможе вмістити Smart Shelter? Що забезпечить електрику, чи буде там можливість харчуватися й ночувати? Скільки часу можна буде провести в укритті у разі загрози?

(Не)стандартні для КПІ спеціальності. Кого не сприймають технарі? Олеся Расквасова, 2-й курс ФСП. CAMPUS.

Чому технарі не сприймають гуманітаріїв? Чим унікальна соціальна робота в КПІ? Чи можна стати професійним гуманітарієм у технічному ЗВО? Як пробитися до верхівки студради й чи дає це бонуси?

Мафія в КПІ. Зривання пар. Заблоковані соцмережі. Денис Шевчук, 1-й курс ФЕЛ. CAMPUS

🙅‍♂️Чому зривають онлайн-пари? 💆🏻‍♀️Коли можна пропускати пари? 🎭 Як у КПІ приєднатися до мафії? 🚁Хто такі «вертольотики» й «мінуси»? 🧩Чим поза парами займаються студенти? ⚡️Чого першокурсники вчать старших студентів? 💰Де КПІшники беруть гроші на розважальні івенти?

Правда про ІМЗ: (не)добір, викладачі, робота на кафедрі. Марія Кружкова, вступниця до магістратури ІМЗ. CAMPUS#56

⚠️Чому не всі знають, що відбувається в ІМЗ. 💥 Як війна ліквідує хронічний недобір? 🫵 Кого найбільше дизлайкають студенти? 🙋‍♀️ Який зиск від роботи на кафедрі під час навчання? 🔬 Чи рвуться КПІшники в науку? 😂 І як пари зробити не нудними?

Підписка на CAMPUS #