Студент другого року магістратури кафедри математичного моделювання та аналізу даних Степан Тарасенко виступив на V міжнародній науково-практичній конференції «Моделювання, керування та інформаційні технології» з презентацією на тему «Теорема Шпернера».

Конференція проходила 4—6 листопада на базі Національного університету водного господарства та природокористування в м. Рівне.

Робота відбувалася за такими науковими напрямами:
- математичне та комп’ютерне моделювання об’єктів і процесів;
- обчислювальні методи;
- робототехніка, автоматизація та керування;
- інтернет речей (ІоТ) і штучний інтелект;
- розроблення програмного забезпечення;
- розумні мережі й розумні споживачі;
- інформаційні технології.

КПІшник розглянув прикладне застосування теореми Шпернера в задачі «Схема розподілення секрету», навів два способи доведення ускладненого випадку теореми Шпернера, розглянув і довів ускладнену теорему Шпернера для двочастинних випадків мультимножини та розглянув можливість узагальнити доказ теореми на більшій кількості частинних випадків. Над доповіддю Степан працював зі своїм науковим керівником — випускником ФТІ Олександром Рибаком.