Професор Техаського університету, фахівець у сфері інтелектуальної власності Ферас Мусіллі (Feras Mousilli) прочитав вступні лекції для викладачів кафедр ФСП та ММІ КПІ. Він поділився досвідом підготовки спеціалістів у галузі захисту авторського права відповідно до американської правової системи.

Пан Мусіллі є партнером-засновником фірми Lloyd & Mousilli, що консультує клієнтів з питань інтелектуальної власності. Він спеціалізується на консультуванні технологічних компаній, проєкти яких потребують правового оформлення й захисту їх як об’єктів інтелектуальної власності. Має досвід роботи в експертних групах з питань інтелектуальної власності, спеціалізується на судових спорах як патентний повірений. Викладав у Юридичній школі Техаського університету. Є лауреатом премії судді Сюзанни Ковінґтон з юридичної допомоги pro bono.