4 березня кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей була проведена відкрита олімпіада з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів.

Цього року в олімпіаді прийняли участь 382 студента з 16 факультетів та інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також 2 студента, що представляли КНУ ім. Тараса Шевченка. Найбільш численні команди надіслали факультет інформатики та обчислювальної техніки, інститут спеціального зв’язку та захисту інформації та фізико-технічний інститут

Серед студентів першого курсу найкращий результат показав Панченко Єгор (ІПСА, гр. КА-91), друге місце посіли Скоропляс Іван (ІПСА, гр. КА-96) та Смеречук Адам (ФІОТ, гр. ІП-91), третє місце вибороли Прищепа Дмитро (ФПМ, гр. КП-92), Спаських Микола (ФІОТ, гр. ІТ-92) та Шмідт Валерій (ФІОТ, гр. ІТ-92).

На старших курсах перше місце здобув Мішин Олександр (ФІОТ, гр. ІТ-61), друге місце зайняла Котельникова Валерія (КНУ ім. Тараса Шевченка, ФКНК) , а третє розділили Шишкін Микита (ФТІ, гр. ФБ-73) та Житар Роман (ІПСА, гр. КА-71).

Детальніше: http://matan.kpi.ua/uk/olimpiada2020.html