Дмитро Соломянюк, студент 1-го курсу інженерно-хімічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, презентував унікальний метод боротьби зі сміттєзвалищами та пластиковими відходами.

MOSTRATEC – один з найбільших міжнародних конкурсів інноваційних проєктів. За перемогу в ньому змагаються учні та студенти з усіх континентів. Цьогоріч у ньому взяли участь представники 35 країн, які впродовж 12 годин презентували свої проєкти, отримуючи допуск до захисту робіт від авторитетного журі. Україна ж долучилася до змагання вперше.

До слова, золото також взяла наша співвітчизниця – Ольга Харасахал. Вона винайшла метод виявлення метастаз на ранніх стадіях онкопатологій.

Бажаємо нашому Дмитрові подальших успіхів і дякуємо за внесок у боротьбу за майбутнє планети.

Сподіваємося, МАН і надалі допомагатиме молоді розкривати потенціал.

2019-10-25-3 2019-10-25-2 2019-10-25-1