17 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех».

До складу делегації входили президент «Boeing International» Майкл Артур, віце-президент президент «Boeing International», президент «Boeing-Росія»/СНД Сергій Кравченко, головний директор з питань узгодження стратегічних операцій «Boeing» Андрій Кудряшов, директор «Boeing Україна» Олексій Стьопін, директор компанії «Прогрестех-Україна» Андрій Фіалковський та інші.

Про історію, традиції та сьогодення КПІ ім. Ігоря Сікорського розповів гостям ректор Михайло Згуровський. Члени делегації оглянули пам’ятники видатним інженерам і вченим, життя та діяльність яких була пов’язана з Київською політехнікою, а також експозиції Відділу авіації та космонавтики ім. І.Сікорського Державного політехнічного музею. Крім того, представники корпорації «Boeing» і групи компаній «Прогрестех» відвідали Зал засідань Вченої ради університету, а також Спільний навчально-науковий центр «КПІ ім. Ігоря Сікорського – Boeing – Прогресстех-Україна ім. С.П.Тимошенка» та навчальну аудиторію спільного центру «КПІ ім. Ігоря Сікорського – Boeing – Прогресстех-Україна», відкриті на базі Механіко-машинобудівного інституту. Принагідно учасники зустрічі обговорили питання співпраці та її подальшого розвитку.

За традицією, завершився візит біля пам’ятника видатному українсько-американському вченому-механіку Степанові Тимошенку, встановленого перед історичним корпусом №1 КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На фото: Михайло Згуровський з гостями біля пам’ятника Ігорю Сікорському