"Битва факультетів" – це змагання між факультетами, яке щорічно в листопаді проводить Студентська рада КПІ ім. Ігоря Сікорського, за звання найкращого факультету року. Конкурс проводиться з 2010 року і складається з трьох етапів: інтелектуального, спортивного та творчого.

Звичайно, кожен студент – патріот свого факультету і вважає його найкращим, найцікавішим, найдружнішим, де навчаються найкреативніші молоді таланти. Змагальні пристрасті розпалюються не на жарт. Команди демонструють цілеспрямованість, наполегливість, волю до перемоги, уміння працювати в команді, підтримувати й допомагати одне одному.

Цьогорічна битва пройшла 20 листопада. Перемогу здобув радіотехнічний факультет. Це спільний здобуток студентів і викладачів, які гідно відстоювали честь свого факультету.

Репортаж з Битви факультетів у 5-му випуску програми "Події тижня КПІ" Медіацентру КПІ (17:46)