Різдво крокує Україною

17 грудня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся святковий концерт "Різдво крокує Україною" для дітей співробітників університету.

Наш колектив щиро вітає усіх КПІшників зі святами. Миру і злагоди нашій Україні!

Благодійний концерт «Stand with Ukraine»

Головна мета концерту — зібрати якнайбільше коштів на дрони для студентів ІАТЕ, що нині боронять нашу країну на фронті.

Участь у ньому взяли десять творчих колективів ЦКМ КПІ.

Вечір українського фольклору

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек запрошуємо всіх охочих заглибитися у світ української народної музики. «Вечір українського фольклору» від Центру культури та мистецтв КПІ це:

Благодійний концерт у День матері

14 травня у Центрі культури та мистецтв КПІ відбувся присвячений Дню матері благодійний звітний концерт Народного ансамблю народного танцю "Політехнік" і підопічних цього колективу – маленьких артистів з дитячої студії "Постолята".

Пісня буде поміж нас!

Музика – особлива складова культурного коду українського народу. Не забувати про це маємо нагоду під час традиційних свят. "Українська пісня 2023" – таку назву мав музичний вечір, що відбувся нещодавно.

Донати КПІшників урятували не одне життя

КПІ постійно ініціює, організовує й реалізовує заходи для допомоги нашим викладачам і студентам, які пішли на фронт. Спільно з Фондом «Повернись живим» долучилися до чергового проєкту — але всі подробиці згодом.

Квартирник Ukrainian edition у КПІ

Талановиті КПІшники та спеціально запрошені гості-музиканти виступили з авторськими піснями, україномовними каверами відомих хітів і різноманітними інструментальними композиціями.

Мистецтво на підтримку ЗСУ і проти рашизму

Наприкінці вересня в Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося кілька мистецьких подій, тематика яких – відгук на повномасштабну війну, розв'язану росією проти України.

КПІшники тримають стрій

Попри російський ракетний терор солісти хорової капели КПІ не припиняють репетицій.

Вони готуються до благодійного концерту на підтримку ЗСУ.

Підписка на Концерт