13 лютого Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відвідала делегація представників керівництва компанії Samsung Electronics. Метою візиту було ознайомлення з науково-освітньою та інноваційною структурою університету, а також обговорення з керівництвом університету можливостей і шляхів співробітництва.

До складу делегації входили представники дослідницького підрозділу Samsung Research – старший віце-президент, голова підрозділу R&D стратегії Синбьом Чой; старший віце-президент, лідер напряму захисту інформації професор Гейлджун Данієл Ан; керівники R&D підрозділів - віце президенти Х’юнсу Кім, Бекджун Лім, Йонмін Лі, Джинвук Лі; директор підрозділу відкритих іновацій Хочол Шин. Крім того, у візиті до КПІ ім. Ігоря Сікорського брали участь очільники Українського центру досліджень та розробок компанії (Samsung R&D Institute Ukraine) – його генеральний директор, віце-президент Сангвук Квон; R&D директор, лідер напрямків R&D стратегії та штучного інтлекту Андрій Фісуненко; головний інженер, лідер напрямку захисту інформації Олексій Мохонько; головний інженер, лідер підрозділу іновацій Євген Якішин та старший інженер Сехун Шим.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського у перемовинах з представниками Samsung Electronics взяли участь проректор О.М.Новіков, Генеральний директор наукового парку «Київська політехніка» В.М.Гнат, представники Фізико-технічного інституту – в.о. директора ФТІ Т.В. Литвинова, заступник директора С.А, Смирнов, завідувачі кафедр М.В. Грайворонський та М.М. Савчук. Серед учасників зустрічі були також представники Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України – завідувач його відділу В.В. Мацелло та головний науковий співробітник М.І.Шлезингер.

Під час обговорення питань науково-освітньої співпраці було досягнуто домовленостей про подальші кроки щодо її розвитку в напрямах кібернетичної безпеки, криптографічного захисту інформації та низки інших.