Візит керівників компанії «Alsalam Aerospace Industries» (відео)

21 грудня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація компанії «Alsalam Aerospace Industries» (Королівство Саудівська Аравія).

Візит відбувся за пропозицією компанії «Тucana Engineering», яка входить до Групи компаній «Progresstech», – одного зі співзасновників Спільного навчально-наукового центру імені С.П.Тимошенка КПІ ім. Ігоря Сікорського та компаній «Boeing» і «Progresstech-Ukraine», відкритого на базі Механіко-машинобудівного інституту університету.

Делегацію очолював Президент компанії «Alsalam Aerospace Industries» Яхуа Гомоуд Х Алгорабі. До її складу також входили Віце-президент компанії з бізнес-розвитку Абдулазіз Салем А Алорафі, Віце-президент з технічного обслуговування повітряних суден та виробництва Еліс Кадір, директор з розвитку Абдулазіз Салем М Альгамді та інженери Аналазі Мешарі Айед М і Нунунг Фуаді БН Яхуа Мунір. Співробітників «Alsalam Aerospace Industries» супроводжували представники «Тucana Engineering» – СЕО компанії Галя Бровко (Франція), заступник директора представництва «Тucana Engineering» в Україні Олена Лисенко та головний інженер представництва Сергій Ткаченко.

З гостями зустрілися ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, директор Механіко-машинобудівного інституту член-кореспондент НАН України Микола Бобир, заступник керівника Департаменту міжнародного співробітництва університету Сергій Шукаєв та інші.

Представники «Alsalam Aerospace Industries» і «Тucana Engineering» оглянули експозиції Державного політехнічного музею та його Відділу авіації та космонавтики ім. І.Сікорського, а також кабінет С.П.Тимошенко, в якому видатний українсько-американський вчений-механік працював на початку ХХ століття, і згаданий вище Спільний навчально-науковий центр. Нагадаємо, що цей Центр забезпечує спеціальну підготовку інженерів-механіків для роботи в авіаційній промисловості, у тому числі в компаніях «Boeing», «Progresstech», «Тucana Engineering» та інших.

Гостям було також надано загальну інформацію про програми цільової підготовки, за якими здійснюється навчання майбутніх фахівців авіаційної промисловості в Спільному навчально-науковому центрі ім. С.П.Тимошенка КПІ ім. Ігоря Сікорського та компаній «Boeing» і «Progresstech-Ukraine», та на факультетах університету, після чого відбулося обговорення форм і напрямів можливої співпраці.

На фото: гості біля пам’ятника Ігорю Сікорському

Відео: https://youtu.be/f56fY7AL3ek