3 січня 2017 року Різдвяний турнір "Кубок профспілки" відкрив футбольний сезон у м. Києві. За традицією, що склалася останніми роками, після святкування Нового року футзальний майданчик збирає старих друзів. Як завжди, усіх старійшин українського футзалу зібрав легендарний організатор турніру Сергій Журавльов.

Цього разу в турнірі взяли участь сім команд. Після групових турнірів у двобої за перше місце зійшлися команди студентського профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського та команда журналістів. За 3-тє місце змагались команда ветеранів нашого університету та команда КНУБіА.

Володарем "Кубка профспілок" стала команда студентського профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського. Третє місце посіла наша команда ветеранів. Кращий м'яч турніру забив А. Кондратович. Індивідуальні призи отримали гравці Олександр Гнітін (КНУБіА), Дмитро Капій (команда журналістів), Євген Козак (команда студентського профкому).

Організатори та учасники турніру висловили щиру вдячність за сприяння і допомогу в організації турніру великому шанувальнику футболу, голові профкому спів­робітників КПІ ім. Ігоря Сікорського В.І. Молчанову.

Сергій Журавльов, ст. викл. каф. спортивного вдосконалення