Футзал

Футзалісти КПІ стали другими в турнірі пам'яті Олександра Плеханова ntuu.kpi ср, 03/11/2020 - 16:47

Футзалісти КПІ ім. Ігоря Сікорського взяли участь у турнірі, присвяченому вшануванню пам'яті Героя України, героя Небесної сотні Олександра Плеханова.

Команда "Політехнік" – володар Кубка Києва з футзалу серед студентських команд

19 квітня в Центрі фізичного виховання та спорту КПІ ім. Ігоря  Сікорського відбувся фінальний матч розіграшу Кубка м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ, у якому зустрілися чемпіон та віце-чемпіон вищої ліги – команда Національного педагогічного університету ім.

Турнір пам'яті Віталія Молчанова

16 лютого в спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Перший турнір з міні-футболу пам'яті багаторічного голови профкому співробітників університету Віталія Івановича Молчанова.

Різдвяні турніри відкривають футбольний сезон

У січні 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Різдвяний турнір "Кубок профспілки" з футзалу. Цей турнір проводиться вже більше десяти років, та й склад учасників залишається практично незмінним.

Перший Різдвяний дитячий турнір з футзалу

4–5 січня 2017 року з ініціативи кафедри спортивного вдосконалення та профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Перший Різдвяний дитячий турнір з футзалу.

У змаганнях узяли участь п'ять команд: "Легіон ХХІ", "Легенда", "Політехнік", "Столиця", "Індустріальний".

Різдвяний турнір "Кубок профспілки"

3 січня 2017 року Різдвяний турнір "Кубок профспілки" відкрив футбольний сезон у м. Києві. За традицією, що склалася останніми роками, після святкування Нового року футзальний майданчик збирає старих друзів.

Кубок профспілки повернувся до КПІ

Різдвяний турнір "Кубок профспілки КПІ", який відбувся 3 січня 2016 року, традиційно відкрив футзальний сезон у Києві. Після святкування Нового року в теплій атмосфері футбольного турніру на майданчику зустрілися старі друзі.

Кубок ректора [чемпіонат НТУУ "КПІ" з футзалу]

Одного осіннього ранку йдучи на пари, я побачив інформаційний плакат. Відразу ж згадалося: "Сьогодні ж відкриття!" І справді, 8 жовтня о 15.00  в ЦФВС НТУУ "КПІ" відбулося офіційне відкриття чемпіонату НТУУ "КПІ" з футзалу, який уже другий рік поспіль входить у залік Спартакіади.