Астреліну Ігорю Михайловичу – 75!

Колектив хіміко-технологічного факультету щиро вітає декана, наукового керівника кафедри технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології Ігоря Михайловича Астреліна з 75-річчям!

Перший Різдвяний дитячий турнір з футзалу

4–5 січня 2017 року з ініціативи кафедри спортивного вдосконалення та профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Перший Різдвяний дитячий турнір з футзалу.

У змаганнях узяли участь п'ять команд: "Легіон ХХІ", "Легенда", "Політехнік", "Столиця", "Індустріальний".

На засіданні Вченої ради: 13.02.2017

Першим питанням порядку денного Вчена рада заслухала звіт проректора з наукової роботи академіка НАН України М.Ю.Ільченка за 2016 рік "Наукова та інноваційна діяльність в умовах імплементації нового законодавства".

Наукова та інноваційна діяльність в умовах імплементації нового законодавства. Зі звіту проректора з наукової роботи М.Ю.Ільченка про роботу в 2016 р.

У минулому році розпочалася системна імплементація нового Закону України "Про наукову і науково-технічну ді­яль­ність", який набув чинності 16 січня 2016 р.