Ви є тут

Дорогі друзі! Шановні колеги!


Кампус КПІ, Головний корпус взимку

Щиро вітаю вас з Новим 2014 роком! Бажаю вам мирного неба, щастя, сімейного тепла, натхнення та успіхів у роботі.

Відходить в історію рік 2013. Для нас він був складним, насиченим  напруженою працею і, водночас, успішним. Цей рік подарував нам нові здобутки і нові випробування, нові відкриття і нові розчарування, нові враження і нові досягнення. Так і має бути, бо це – життя.

Ми досягли високих результатів у багатьох сферах нашої діяльності, передусім у підготовці фахівців для потреб економіки країни, в науці та винахідництві. Нашими проектами зацікавилися провідні компанії світу та такі поважні організації, як ООН, ЮНЕСКО, ЮНІДО. Багато розробок фахівців НТУУ "КПІ" в галузі водоочищення, енергетики, авіакосмічної галузі, кібернетичної безпеки, нанотехнологій, матеріалознавства та інших були представлені на міжнародних та всеукраїнських форумах, конференціях, виставках тощо. 

Студенти Київської політехніки досягли визначних результатів на різноманітних олімпіадах, у наукових конкурсах і спортивних змаганнях. Ми пишаємося нашими переможцями!

Дорогі друзі! Кажуть, що Новий рік – свято сімейне. Це правда: чарівна ніч сподівань і віри в диво дарує відчуття родинного тепла і взаємної любові. Тож нехай це відчуття супроводжує вас упродовж усього 2014 року. А ще, нехай стане він  роком здійснення ваших бажань і прагнень, нехай виправдає ваші сподівання, принесе добробут вашим сім'ям!

Міцного здоров'я вам, творчої наснаги та успіхів у всіх починаннях!

З повагою,  ректор Михайло Згуровський

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій