На сторінках "КП" часто зустрічаються розповіді про досягнення кращих студентів Київської політехніки – успішних дослідників, переможців олімпіад та конкурсів, іменних стипендіатів. Шлях до успіху у кожного свій. Сьогодні про себе розповідає Богдана Мельник, студентка 6-го курсу ФСП, стипендіатка Президента України.
Мрії мають властивість здійснюватися. Моя здійснилася, і ось уже шостий рік я навчаюся в улюбленому виші, про вступ до якого мріяла з 5-го класу. Правда, щодо професійного покликання бажання з того часу дещо змінилися: думала буду математиком, а тепер я магістрантка факультету соціології і права, спеціальність – адміністративний менеджмент, спеціалізація – соціальна інженерія та сталий розвиток, чим дуже пишаюся.
Сама я родом з м. Старокостянтинова, що на Хмельниччині. Закінчила Старокостянтинівську школу № 4, в якій, починаючи з 8 класу, була головою учнівського самоврядування, брала активну участь у культурному, громадському та науковому житті школи. За плечима десятки вокальних конкурсів, спортивних змагань, олімпіад з фізики, хімії, математики, історії, української мови тощо та дві науково-дослідницькі роботи в Малій академії наук. Своєму нестримному бажанню вчитися, розвиватися та постійно вдосконалюватися завдячую своїм батькам та вчителям рідної школи.
З посмішкою згадую день, коли дізналася, що буду навчатися в КПІ, радість неможливо було приховати. Зі словами "КПІ – університет, в якому вчаться кращі з кращих" двері факультету відкрив для нас, першокурсників, Борис Володимирович Новіков, наш тодішній декан. Я повірила, і досі продовжую вірити, крім того, в мені горить бажання постійно ці слова підтверджувати.
В університеті я продовжила активну громадську діяльність. Уже 5 років працюю старостою групи та потоку, беру активну участь у житті факультету та університету. Зокрема, нещодавно була учасницею міжнародного молодіжного форуму "М.И.Р. Молодежь. Интеграция. Развитие", який проходив у Республіці Білорусь. Виступила з доповіддю на тему "Інтернет та соціальні мережі як платформи для реалізації молодіжних проектів" (на прикладі КПІ).
Крім того, активно займаюсь науковою діяльністю, беру участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, круглих столах, олімпіадах, маю близько 7 наукових публікацій. Нині під науковим керівництвом к.філос.н., декана ФСП Анатолія Анатолійовича Мельниченка на кафедрі теорії та практики управління працюю над магістерською дисертацією на тему "Стратегічний форсайт як інструмент соціальної інженерії", яку вже взимку планую захистити. Після чого сподіваюся продовжити свою наукову діяльність на кафедрі вже як аспірантка.
Уже два роки працюю в науково-дослідницькому центрі прикладної соціології "Соціоплюс", що функціонує при нашому факультеті, де ми досліджуємо проблеми вищої освіти, займаємося дослідженням соціальної складової сталого розвитку України та питаннями, що стосуються громадської думки в сучасному суспільстві. Поєднання роботи, наукової діяльності та студентських активностей, на даний момент, не просто роблять насиченим мій день, а й дають змогу зрозуміти, що рухаюсь я у правильному напрямі.
Вважаю, що навчання та робота в КПІ – це краще, що зі мною сталося. Саме тут я зрозуміла, ким хочу бути, що хочу робити і що потрібно для того, щоб досягти визначених цілей. Тут я знайшла вірних друзів, чудових колег та мудрих наставників.
Тому хочу висловити щиру вдячність усім викладачам факультету, своїм колегам, рідній кафедрі теорії та практики управління. Особливо хочу подякувати своєму науковому керівнику – декану ФСП А.А.Мельниченку, адже саме завдяки щоденній копіткій праці цих людей я кожного дня прокидаюсь з бажанням знати більше, працювати наполегливіше, досягати кращого.