20 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2017».

Засновником конкурсу є благодійний Фонд Бориса Колеснікова і проводитиметься він вже вшосте. А учасниками - студенти технічних спеціальностей відповідної спрямованості провідних технічних університетів країни. За словами організаторів, цей конкурс реалізується з метою сприяння розвитку науки і освіти, надання допомоги студентам авіаційної галузі, їх заохочення до професійного росту. Він стає все масштабнішим: цього року до авіаційних вишів та коледжів Києва, Харкова, Кропівницького, Дніпра, Запоріжжя, Слов’янська, Кривого Рогу та Кременчука долучаються й політехнічні університети країни. Тобто відтепер в «Авіаторі» зможуть брати участь усі українські студенти, які здобувають технічу освіту і цікавляться авіацією. Серед них, звісно, і студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Невипадково КПІ став і майданчиком для відкриття чергового конкурсу. Тут ще на початку ХХ століття було створено фактично першу на теренах колишньої Російської імперії наукову школу авіабудування, і традиції, що їх заклали уславлені попередники, нині успішно розвивають сьогоднішні політехніки: саме в КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито Спільний навчально-науковий центр НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» та компаній «Boeing» і «Прогрестех-Україна» ім. С.П.Тимошенка, який забезпечує спеціальну підготовку інженерів-механіків для роботи в авіаційній промисловості, а факультет авіаційних і космічних систем університету є одним із лідерів підготовки фахівців для авіабудівної та ракетно-космічної галузей країни.

Конкурс «Авіатор 2017» триватиме до березня 2017 року. Сто його переможців отримають можливість влітку наступного року відвідати Міжнародний авіасалон Ле Бурже в Парижі.

В урочистій церемонії відкриття конкурсу взяли участь ректор НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» академік НАН України, Президент благодійного Фонду Борис Колесніков, директор Фонду Софія Мудрик, директор компанії «Прогрестех-Україна» Андрій Фіалковський, експерти галузі, студенти факультету авіаційних і космічних систем та Механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також студенти інших вишів.

Під час відкриття потенційні учасники конкурсу дізналися про особливості «Авіатора», який щойно узяв старт, правила участі в ньому і про склад журі конкурсу. Перед ними також виступили переможці конкурсу «Авіатор» минулих років.

Насамкінець організатори відповіли на запитання студентів.

[20.10.2016 | 11:30] Урочисте відкриття всеукраїнського проекту "Авіатор 2017"

Шановні студенти! Запрошуємо вас відвідати урочисте відкриття всеукраїнського проекту "Авіатор 2017", яке відбудеться 20 жовтня о 11:30 в Залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

До участі в проекті допускаються студенти всіх технічних спеціальностей.

Сто переможців "Авіатора" влітку 2017 року відвідають Міжнародний авіасалон Ле Бурже, Франція.

З 20 жовтня реєструйтеся на сайті www.kolesnikovfund.org, перевіряйте свої знання і вирушайте до Парижу - одну з найкрасивіших столиць світу!

Долучення Розмір
16-10-20.jpg (383.4 КБ) 383.4 КБ
Дата події