Зустріч з делегацією представників університету м. Ман (Французька республіка)

29 березня НТУУ «КПІ» відвідала делегація представників університету м. Ман (Французька республіка) у складі Еліан Ельмале, Бен Лебде, Мішель Пізеріль.

Університет м. Ман засновано в 1977 році. Це багатопрофільний учбовий заклад, у якому навчається близько 9 тисяч студентів. Університет пропонує широкий вибір освітніх програм загального, технічного і прикладного спрямування.

З гостями зустрілися перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко, директор Українсько-Французького центру НТУУ «КПІ» Ольга Дорош, координатор проектів Українсько-Французького центру Ольга Огурцова, завідувач кафедри ФЕЛ Володимир Тимофєєв.

Учасники зустрічі обговорили питання проведення низки семінарів щодо підготовки та участі студентів, аспірантів і викладачів у програмах наукового та академічного обміну між НТУУ «КПІ» та Університету м. Ман.

Цього ж дня гості зустрілися також з представниками факультету лінгвістики, хіміко-технологічного факультету, приладобудівного факультету, Інституту прикладного системного аналізу та з ректором Міжнародного університету фінансів.