В НТУУ «КПІ» 23 листопада відбувся другий у цьому місяці Інформаційний день за Програмою ЄС «ГОРИЗОНТ 2020».

Його було присвячено напряму «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали» (КЕВР).

Організаторами Інформаційного дня, що проходив у форматі семінару, виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Національний Контактний Пункт НТУУ «КПІ» за тематичними напрямами «Інформаційні та комунікаційні технології» і «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали».

Участь у семінарі взяли науковці факультетів та інститутів НТУУ «КПІ», Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Київського національного університету будівництва та архітектури, дослідники з інститутів Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії медичних наук України.

На розгляд учасників було винесено інформацію керівника НКП Сергія Шукаєва про Програму «ГОРИЗОНТ 2020» та експерта НКП Марини Зеленської про Робочу програму на 2016–2017 рр. за напрямом «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали». З докладною розповіддю про фінансові правила Програми «ГОРИЗОНТ 2020» виступила керівник Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій Олена Коваль. А експерт НКП Олена Мельник доповіла про можливості створеного спеціально для науковців, які бажають поїхати за кордон для наукового стажування або роботи, порталу Європейської Комісії EURAXSSE, на якому публікуються повідомлення про міжнародні стипендіальні програми, вакансії та інша корисна інформація.

Насамкінець організатори відповіли на запитання учасників семінару.


[23.11.2015] Інформаційний день за Програмою ЄС ГОРИЗОНТ 2020: робоча програма на 2016–2017 рр. за напрямом «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали»

Національний Контактний Пункт Програми ЄС ГОРИЗОНТ 2020 в Україні при НТУУ «КПІ» запрошує на Інформаційний день за напрямом «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали», який відбудеться 23 листопада 2015 року.

Організатори: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Національний Контактний Пункт НТУУ «КПІ» за тематичними напрямами «Інформаційні та комунікаційні технології» і «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали» - http://ncp.kpi.ua/uk/

Заходи в рамках Інформаційного дня проходитимуть у форматі семінару, на який виносяться такі питання:

  1. Огляд програми ГОРИЗОНТ 2020 (Шукаєв Сергій Миколайович, керівник НКП)
  2. Огляд робочої програми на 2016–2017 рр. за напрямом «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали» (Зеленська Марина Олександрівна, експерт НКП)
  3. Фінансові правила програми ГОРИЗОНТ 2020
    (Коваль Олена Віталіївна, керівник Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій)
  4. Можливості EURAXSSE
    (Мельник Олена, експерт НКП)
  5. Обговорення. Запитання і відповіді.

Семінар проходитиме в залі засідань Адміністративної ради НТУУ «КПІ» (корпус № 6, проспект Перемоги, 37, м. Київ).

Початок реєстрації учасників – 14-00. Початок семінару – 14-30.

Для участі у семінарі слід попередньо зареєструватися, для чого до 20 листопада 2015 року надіслати повідомлення на електронну адресу project@kpi.ua або зателефонувати за номером (044) 406 80 19.

Дата події