Зустріч з представниками Генштабу Збройних Сил ОАЕ

Представники керівництва НТУУ «КПІ» та очільники кількох його інститутів і факультетів обговорили з делегацією Генерального штабу Збройних Сил Об’єднаних Арабських Еміратів питання співпраці.

18 листопада КПІ відвідала делегація Генерального штабу Збройних Сил Об’єднаних Арабських Еміратів під орудою заступника начальника аналітичного центру командування радіоелектронної розвідки Генштабу Халіда Мохаммеда Алкувейті. Разом з гостями з ОАЕ до університету завітали також представники Державного підприємства «Укроборонсервіс» на чолі з заступником його генерального директора Русланом Матіїшеним.

На початку зустрічі про історію КПІ, його традиції, видатних випускників і сьогоднішній науково-освітній потенціал розповів учасникам проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко.

Докладно про специфіку підготовки фахівців у галузі інформаційної безпеки в Фізико-технічному інституті НТУУ «КПІ» проінформував гостей проректор університету з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) професор Олексій Новіков. Про навчання в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» – його начальник генерал-майор Держспецзв’язку Сергій Піскун та офіцери інституту. З роботами і деякими здобутками кафедри теоретичних основ радіотехніки радіотехнічного факультету КПІ в галузі техніки багатодіапазоннних, ультраширокосмугових та багатопроменевих антенних систем різноманітного призначення ознайомив представників ЗС ОАЕ професор Федір Дубровка. Завершилася ця частина візиту розповіддю доцента кафедри математичних методів захисту інформації ФТІ Людмили Ковальчук про програму підготовки, за якою навчатиметься перша група слухачів з ОАЕ.

Насамкінець учасники зустрічі оглянули одну з аудиторій Фізико-технічного інституту та навчальні посібники для слухачів, а також відвідали Державний політехнічний музей КПІ.