У КПІ обговорили енергетичні проблеми промислових підприємств

Актуальні проблеми енергетичного забезпечення промислового виробництва були винесені на розгляд форуму «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): енергоефективність», який відбувся в НТУУ «КПІ» 6 листопада.

Обговорено проект ЮНІДО [візит делегації представників Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань]

21 січня 2011 р. відбувся візит до НТУУ «КПІ» делегації представників Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (ДСШЕП/SECO, який є частиною Федерального Департаменту Швейцарії з економічних питань) в Україні

Візит делегації ЮНІДО [проект «Започаткування та функціонування в Україні програми більш чистого виробництва»]

9 грудня 2010 р. відбувся візит до НТУУ «КПІ» делегації  представників Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) у складі: Ханс Лоєнбергер (Heinz Leuenberger) – директор підрозділу ЮНІДО навколишнього середовища; Петра Швагер (Petra Schwager) – менеджер проектів ЮНІДО з більш чистого виробництва; Марія Гріньова (Maria Grineva) – експерт ЮНІДО.

Проект ЮНІДО реалізується. Національна програма з більш чистого виробництва в Україні

У 2007 р. в Україні розпочато виконання Проекту Організації ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) “Започаткування та функціонування Національної програми з більш чистого виробництва в Україні”.

Зустріч з делегацією ЮНІДО 22 березня 2007

Члени делегації ЮНІДО Петра Швагер та Ігор Володін – програмні менеджери підрозділу енергетики та чистого виробництва – 22 березня зустрілися з керівниками університету “КПІ”.

Підписка на Відповідальне споживання та виробництво