Ви є тут

Візит представників індустріального конгломерату «Textron» та компанії «Прогресстех-Україна»


2015.09.09 Візит представників індустріального конгломерату «Textron» та компанії «Прогресстех-Україна»

9 вересня Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідали представники індустріального конгломерату «Textron» (США) та компанії «Прогресстех-Україна».

Конгломерат «Тextron» є одним із найбільших у світі індустріальних об’єднань з надпотужною авіабудівною та аерокосмічною складовою. До його складу входять всесвітньовідомі компанії Bell Helicopter, Cessna Aircraft, Greenlee, E-Z-GO, Jacobsen, Kautex, Textron Systems та інші.

Компанія «Прогресстех-Україна» – український учасник групи «Прогресстех», основним профілем якої є різнопрофільна діяльність в галузі авіабудування. Партнерство між «Прогресстех-Україна» та КПІ нині активно розвивається.

Гості оглянули Науково-технічну бібліотеку університету; здійснили прогулянку Алеєю слави університету, на якій встановлено погруддя видатних науковців і конструкторів, навчання і діяльність яких була пов’язана з КПІ; завітали до Центру культури і мистецтв КПІ та ознайомилися з експозицією Державного політехнічного музею, особливу увагу приділивши, що природно для представників авіаіндустрії, експонатам Відділу авіації та космонавтики ім. І.І.Сікорського.

Представники корпорації «Textron» і компанії «Прогресстех-Україна» також відвідали Спільний навчально-науковий центр КПІ та компанії «Прогресстех-Україна», відкритий на базі Механіко-машинобудівного інституту (Центр забезпечує підготовку інженерів-механіків для роботи в авіаційній промисловості та підвищення кваліфікації фахівців, що працюють у літакобудівній галузі), та оглянули історичний зал Вченої ради університету. В ході зустрічі її учасники обмінялися думками щодо потенціалу можливої співпраці.

На фото: у Відділі авіації та космонавтики ім. І.І.Сікорського

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій