13 травня у Центрі культури та мистецтв НТУУ "КПІ" відбувся весняний кубок Ліги КВН "КПІ" за підтримки народного депутата Руслана Кисіля.

За кубок найвеселішого факультету боролися ФСП, ФММ, ХТФ, ПБФ, ІТС. Судили команди справедливі члени журі, серед яких були помічені й випускники "КПІ" Олександр Гаєнко (автор "Студії Квартал-95", а у минулому капітан збірної КВН "КПІ"), Олександр Барабошко (більш відомий як популярний блогер Крус), а також автор та актор студії "Мамахохотала" Євгеній Янович.

Спочатку "Візитівка" – конкурс, у якому команди повинні були представити себе глядачеві. Першою на сцену виходить команда ІТС. Її особливістю є те, що в них жартує навіть звукач. Не бояться Бога та жартують про "КПІцеркву". Завершують виступ масштабним номером "На фіналі конкурсу з найкращого алкогольного напою".

Другими були ПБФ, які розпочинають виступ із пісні "від Президента України". Актуальним був і номер про напої з іменами на пляшках.

Команда ХТФ вразила всіх своїм нестандартним підходом до гумору. На сцені лише два хлопця та їх вірний друг – картонний пес Михасик.

На сцену виходить команда ФММ. Показують день з життя продавця магазину "Все по 10" і веселять зал гумористичним кастингом на вакансію ДНДшника.

Закривала блок "Візитівок" команда факультету соціології та права. Дівчата спростували суспільну думку про те, що жінки не вміють жартувати. Команда показала конфлікт між жіночою та чоловічою половиною, а також смішну мініатюру про профком.

Далі конкурс "Розминка". Кожний охочий глядач міг поставити запитання просто із залу. Беззаперечним чемпіоном розминки став факультет ХТФ. Хлопці розривали зал одним лишень своїм виходом до мікрофона.

Після "Розминки" – "Біатлон" і СТЕМ із зірками. Кожна команда могла самостійно обрати якусь особистість і залучити її до свого виступу. 

Так, наприклад, команда ФММ запросила прес-секретаря КПІ Євгенія Бульду і разом з ним показала забавну мініатюру, обігравши широке коло його обов'язків і зацікавлень.

Команда ФСП – проректора НТУУ "КПІ" Петра Киричка, який виступив у ролі батька дівчини, до якого прийшов знайомитися її хлопець.

У виступі команди з екстравагантним гумором ХТФ взяв участь переможець "Comedy Баттлу" одесит Олександр Сас. Проте справжні овації зірвала зовсім не зірка, а ще один запрошений гість – звичайна куховарка з КПІшної їдальні 4-го корпусу.

ІТС запросили проректора НАУ Ярослава Козачка. Слід віддати йому  належне: відіграв свою роль, як справжнісінький актор!

Проте справжнім подарунком для глядачів став виступ команди ПБФ: з ними грав відомий актор "Студії Квартал-95" Олександр Пікалов, який представ перед залом у звичному для себе амплуа Віктора Януковича. До того ж, він завершив номер піснею "Студії Квартал-95", яку широкий загал ще не чув.

І, нарешті, довгоочікуваний фінал та оголошення переможців. Перше  місце посіла команда ХТФ, друге –  команда ФСП, третє – ПБФ, четверте – ІТС, п'яте – ФММ.

Ми бажаємо Лізі КВН НТУУ "КПІ" процвітання і сподіваємося ще не раз побачити веселі мініатюри й від душі посміятися над справжніми КПІшними жартами! До зустрічі в новому сезоні!

Викторія Волик

Дата події