Ліга сміху КПІ

Ліга сміху КПІ це перша в країні студентська Ліга, яка створена по «канонам» телевізійного проекту, який виходить на каналі «1+1».

Особливість Ліги - приймають участь лише студенти та співробітники Університету.

Найкраще жартують і сміються на ФММ

Друга гра сезону Ліги сміху КПІ відбулася 7 грудня в ЦКМ. Команди зійшлися в запеклій боротьбі за право володіти Зимовим кубком та представляти наш університет на Всеукраїнському фестивалі "Ліга сміху-2018" в м. Одесі.

КПІ та гумор – завжди разом

– Мамо, мамо! Мене показали по телевізору! – якось так закричать наші КПІшні КВНщики своїм батькам у слухавку чи то у сусідню кімнату. Хоча тепер правильніше казати не «КВНщики», а «ЛігаСмішники».

Фестиваль Ліги КВН КПІ 2014

16 грудня відбувся довгоочікуваний фестиваль Ліги КВН КПІ. Участь у ньому взяли шість команд – з  РТФ, ФСП, ПБФ, ФММ, ІТС, ММІ. Члени  всіх команд-учасниць є випускниками Школи КВН КПІ, що пройшла восени.

Збірна Команда КВН КПІ стала чемпіоном Першої Української Ліги (м. Одеса)

18 грудня в актовому залі Одеського Політехнічного Університету, пройшов ювілейний 10-й фінал Першої Української Ліги КВН (АМіК), в якому приймали участь команди з Києва, Одеси, Дніпропетровська, Таганрога (Росія), Луганська, Мелітополя та Ленінградьскої області (Росія)

ФММ - переможці фіналу Ліги КВН КПІ 2009

Довгоочікуваним святом гумору та гарного настрою був фінал Ліги КВН КПІ, де змагалися команди «Не вопрос» (ФММ), «Виктор Федорович» (ММІФ), «ФАС» (ФСП) та «Гостиница Киев» (ІЕЕ).

Вiдкритий кубок КВК-2006 у КПI

15 листопада в ЦКМ НТУУ “КПІ” вже вдруге пройшов відкритий кубок КВК серед студентських команд столичних вузів. Веселих та кмітливих гостей наїхало багато: з 16 команд, що взяли участь у фестивалі, 12 – некапеішні. У залі не було де впасти – вболівальники розкупили всі квитки.

Концерт команд КВК

29 жовтня 2006 року в ЦКМ НТУУ “КПІ” відбувся концерт команд КВК “Дизель” м. Миколаїв та збірної Челябінська та Магнітогорська “Уездный город”.

Підписка на Ліга сміху