Ви є тут

Благодійний ярмарок


2014.09.13 Благодійний ярмарок

13 вересня в НТУУ «КПІ» пройшов благодійний ярмарок, кошти від якого організатори спрямували на допомогу українським військовим, які беруть участь в АТО.

Учасники ярмарку створили атмосферу справжнього свята. Відвідувачів пригощали саморобним зефіром, їм пропонувалися книги, видані в університеті, блокноти, календарі, щоденники тощо. Тут можна було придбати авторську біжутерію, авторські магнітики з логотипами КПІ (вони, до речі, красувалися на старому холодильнику «Днепр», увінчаному плюшевим ведмедиком). Дуже професійною виглядала експозиція з футболками і кружками із зображеннями державних символів та логотипів інститутів і факультетів Київської політехніки. Вони були просто нарозхват. Однією з родзинок ярмарку була виставка-продаж виробів, підготовлених гуртками дитячої кімнати університетського гуртожитку №22 «АБВГД-йка»! Маленькі її вихованці бурхливо раділи, коли саме з їхніх рук вироби переходили до покупців.

Аромати смачних наїдків, яскраві малюнки, книжки, цікаві іграшки, сувеніри, музичні треки від студентів тощо – усі ці «пазли» склали яскраву мозаїку дуже потрібної справи.

Перший ярмарок пройшов успішно – на ньому зібрано понад 10 тисяч гривень. Ці гроші, як повідомив один з головних ініціаторів його проведення – проректор з навчально-виховної роботи НТУУ «КПІ» Петро Киричок, ближчим часом будуть направлені на задоволення нагальних потреб військових. Утім це лише початок, отож такі заходи проводитимуться і надалі.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій