27 червня 2014 року в Культурно-інформаційному центрі Посольства України у Франції відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Майдани 2004-2014 і КПІ».
Виставка, що буде відкрита для відвідування протягом місяця, організована Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» спільно з Франко-українською асоціацією «АРТ культура і креативність». Приміщення для виставки та допомогу в організації церемонії її відкриття забезпечив Культурно-інформаційний центр при Посольстві України у Французькій Республіці та його директор Олег Яценківський.
Величезний особистий внесок в те, щоб ця виставка відбулася, зробили президент Франко-української асоціації «АРТ культура і креативність» Любов Боднарчук та активісти цього громадського об’єднання.
Студенти, співробітники і викладачі КПІ були активними учасниками обох Майданів, які стали віхами в історії сучасної України – 2004 та 2013-2014 років. Тому для всіх, хто завітав на відкриття фотовиставки в Парижі 27 червня 2014 року, було дуже цікаво поспілкуватися з представниками університету – безпосередніми учасниками та свідками тих подій. Докладно розповів про них учасникам відкриття ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, а низку подробиць під час неформального спілкування з учасникам церемонії додали члени делегації – проректор з науково-педагогічної роботи професор Петро Киричок, доцент кафедри філософії, член Спілки журналістів України Марина Препотенська, студент-магістрант Северин Радчич та інші. Показово, що першими глядачами виставки стали не лише представники української діаспори, але й корінні французи. Не обійшли її увагою й місцеві ЗМІ.
Для Франко-української асоціації «АРТ культура і креативність» цей захід став початком офіційної співпраці з НТУУ «КПІ»: між нею та університетом було підписано Договір про співпрацю, який передбачає обмін і взаємну підтримку культурних проектів і випуск спільного франкомовного інформаційно-культурного вісника.
У ході візиту до Франції представники НТУУ «КПІ» зустрілися також з керівництвом одного з провідних технічних університетів світу – всесвітньовідомої École Polytechnique – Політехнічної школи, яка веде свою історію з 1794 року. До речі, нині там навчаються і кілька студентів КПІ. Під час зустрічі її учасники обговорили питання розширення співпраці. Передусім, звісно, у наукових дослідженнях, особливо за участі студентів-магістрантів і стажистів за програмами PhD.