Ви є тут

Відкриття виставки, присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка


2014.03.27 Друга частина мистецького конкурсу «Таланти КПI»

27 березня в корпусі № 7 НТУУ «КПІ» відкрилася виставка в рамках другої частини мистецького конкурсу «Таланти КПI».

Уже традиційно перша частина конкурсу проходить восени. Його учасники виставляють свої малюнки і живописні твори. Під час другої, весняної, експонуються фотографії та роботи в техніці комп’ютерної графіки. Проте цього року звичний формат був дещо змінений: на виставці демонструються й графічні твори студентів університету.

Трохи відійти від правил організатори вирішили з огляду на головну тему цьогорічної виставки – присвячено її відзначенню 200-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Однак присутні на ній і роботи з іншої тематики – «Мій рідний КПІ», «Світ навколо нас». Багато з робіт, представлених у цих категоріях, до певної міри перегукуються з головним напрямом виставки, адже на них – краєвиди і мешканці тих місць, про які думав і писав Великий Кобзар.

Окремий розділ, який представила для огляду Студентська рада студмістечка університету, називається «Фотомайдан». Виставлені на ньому твори – це відображені на фотопапері найпекучіші миті нашої сучасності, які ще не встигли стати історією. Герої Майдану та їхні кати, полум’я спротиву та прокопчені димом барикади, чорні напівзруйновані стіни Будинку профспілок та Алея Небесної сотні (вулиця Інститутська) з морем квітів на місцях загибелі людей – все це є на фотографіях. Деякі з робіт вражають, адже зроблені вони в буквальному сенсі «на лінії вогню», причому автори дуже серйозно ризикували накласти за ці кадри головою. Цей розділ виглядає на виставці дуже органічно, адже Тарас Шевченко – це не лише великий український поет, художник і мислитель-пророк, але й один із головних символів нашої Революції гідності.

Усього на виставці експонується майже 350 робіт, які представили 65 учасників. Працюватиме вона до 24 квітня.

[27.03.2014/14:00] Урочисте відкриття ІІ частини мистецького конкурсу Таланти КПI

Запрошуємо усіх бажаючих на урочисте відкриття ІІ частини мистецького конкурсу Таланти КПI, яке відбудеться 27 березня о 14:00 (7 корпус). Основна тема виставки присвячується Тарасу Шевченку: «Пам'ятники Тарасові Шевченку», «Рідні місця Шевченка», «Тарас Шевченко і сучасність».

Також представлені фотографії та роботи з комп'ютерної графіки за темами:

  • «Мій рідний КПІ»,
  • «Життя студентів»,
  • «Світ навколо нас»

За всіма довідками звертайтесь: ЦЕНТР КУЛЬТУРИ I МИСТЕЦТВ КПI, Картинна галерея к. 201 т.: 204-91-35
РОБОТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 25 березня 2014

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій